Servis oken pro školy a školky

    Olomouc, Prostějov, Přerov

Servis oken pro školy a školky 

Olomouc, Prostějov, Přerov atd.


EKODOMA nabízí pro školy a školky bezplatnou kontrolu oken a dveří.

Nabízíme množstevní slevy na seřízení oken, stínící techniku (žaluzie, rolety) a klimatizace.

Realizace seřízení oken, montáž žaluzií a klimatizace proběhne dle domluvy, aby byl minimálně omezen provoz školy např. v době prázdnin.  

Vybraná reference:

24. 08. 2021

"Dobrý den,

Ráda bych touto cestou ještě jednou velmi poděkovala panu Gilarovi a také jeho kolegům Michalovi a Adamovi za velmi kvalitně odvedenou práci při seřízení, impregnaci těsnění a promazání plastových oken. Zvláštní poděkování patří pánům i za to, že se pustili do opravy a výměny panikové kliky ve vstupních dveřích naší školky, ačkoli součástky byly těžko dostupné. Kromě servisu oken a dveří pánové proškolili zaměstnance školky, jak s okny zacházet. Profesionalita, ochota, vstřícnost, trpělivost, jaká se běžně nevidí, určitě budu šířit chválu i mezi ostatní školská zařízení v Krnově."

Bc. Danuta Mokrášová

Mateřská škola Krnov, Jiráskova 43

Servis plastových oken Olomouc Promazání kování Olomouc Okna těsnění Olomouc Kontrola oken Olomouc Výměna těsnění Olomouc Seřízení plastových oken Olomouc Výměna kování Olomouc Servis oken Olomouc Seřízení dveří Olomouc Okna, dveře Olomouc Prohlídka oken Olomouc Servis dveří Olomouc       Seřízení oken Olomouc

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde