Okenní kování

    Olomouc, Prostějov, Přerov

KONTROLA OKENNÍHO KOVÁNÍ 

Olomouc, Prostějov, Přerov atd.


Nejdůležitější část okna je kování. Moderní okna mají celoobvodové kování, které nám umožní okna otvírat ve více polohách, kromě úplného otevření a ventilace nám umožní otevřít okno i na mikroventilaci.

Hlavně nám ale umožňuje (při otočení kličky dolů do svislé polohy), uzamknou okenní křídlo hned na několika místech po svém obvodu. Tím se dosáhne rovnoměrného přitlačení okenního křídla na rám a zajistí lepší těsnění a úsporu až 40% na vytápění v zimě.

Minimálně 1 x ročně by se měl u okenního kování vizuálně zkontrolovat vzhled a funkčnost kování.

Součástí bezplatné prohlídky oken je i kontrola všech částí okenního kování.

OŠETŘENÍ OKENNÍHO KOVÁNÍ

Olomouc, Prostějov, Přerov atd.

Udržovat okenní kování čisté je důležité, ale pro správnou funkčnost okenního kování a prodloužení životnosti je nutné 1 x ročně zkontrolovat celoobvodové kování a promazat všechny pohyblivé části.

Díky pravidelnému ošetření kvalitním mazivem a preventivním seřízením oken prodloužíte životnost oken o desítky let. Okenní kování je nejdražší část okna. Pokud dojde k trvalému poškození kování, je potřeba ho vyměnit.

Vyplatí se investovat do pravidelného ošetření okenního kování a ušetříte si nemalé výdaje.

VÝMĚNA OKENNÍHO KOVÁNÍ

Olomouc, Prostějov, Přerov atd.

Jak předcházet poškozenému okennímu kování?

Jedině pravidelnou kontrolou, pravidelným seřízením a ošetřením (promazáním) okenního kování.

Při poškození okenního kování je nutná jeho rychlá oprava!

S výměnou neotálejte, pokud při pohybu slyšíte praskání, lupání, nejde lehce otočit klikou, na okenních profilech se objevují praskliny.

Vyhnete se tak dalšímu poškození a případné výměně okenního křídla.

S výměnou okenního kování vám rádi pomůžeme. 

Servis plastových oken Olomouc Promazání kování Olomouc Okna těsnění Olomouc Kontrola oken Olomouc Výměna těsnění Olomouc Seřízení plastových oken Olomouc Výměna kování Olomouc Servis oken Olomouc Seřízení dveří Olomouc Okna, dveře Olomouc Prohlídka oken Olomouc Servis dveří Olomouc       Seřízení oken Olomouc Okenní kování Olomouc Okenní kování výměna Kontrola okenního kování Seřízení okenního kování Olomouc

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde