Servis oken - objednávka

Olomouc, Prostějov, Přerov

Jak objednat servis oken?

1. Servis si můžete objednat telefonicky, e-mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

2. Operátorka vám zavolá zpět k domluvení nejvhodnějšího termínu popř. se zeptá na další informace ohledně oken.

3. Oblastní technik vás v uvedený datum a čas navštíví, provede bezplatnou kontrolu oken, diagnostikuje vady a připraví cenovou kalkulaci odstranění zjištěných vad.

4. Pokud vás nabídka zaujme, tak oblastní technik s vámi sepíše objednávku, nabídne vám termíny seřízení oken a sdělí jméno servisního technika, který seřízení a opravu zajistí.

5. Servisní technik vás v uvedený datum a čas navštíví a provede seřízení oken dle předběžné dohody popř. další práce dle aktuálně zjištěných vad.

6. Platba proběhne po dokončení servisu v hotovosti.

Přijedeme k vám

Servis oken a dveří poskytujeme v těchto městech Olomouckého kraje - Olomouc, Prostějov, Přerov, Jeseník, Šternberk, Šumperk, Mohelnice, Hranice, Litovel, Uničov, Tovačov, Úsov, Velké Losiny, Bouzov, Zábřeh, Lipník nad Bečvou, Kojetín, Náměšť na Hané, Plumlov, Moravský Beroun, Javorník, Velká Bystřice atd.

Objednávkový formulář

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

* Souhlas se zpracováním osobních údajů

Stisknutím tlačítka "Odeslat" uděluji souhlas Ekodoma s.r.o. se sídlem Kamenná 3067/10, 723 00 Ostrava - Martinov, IČ: 07508786 (dále jen "správce"), aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (dále jen "GDPR") zpracovával osobní údaje pro účely zpracování databáze spotřebitelů. Údaje budou správcem zpracovány do odvolání souhlasu. S výše uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Dle GDPR máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.


Obracíte se na nás s těmito požadavky:

Dobrý den, rád bych využil Vaších služeb a nechal si nacenit výměnu těsnění + servis oken v bytě 2+1 v Ostravě Porubě a montáž "zámku" na balkonové dveře (kování Maco).Děkuji za zpětnou vazbu a přeji hezký zbytek týdne.

24.3.2023

P. N., Ostrava

***

Dobrý den,
potřebovali bychom seřídit plastové vstupní dveře (6 kusů) na našem pracovišti Orlová - Lutyně. Jedná se o vstupy do budovy (jednotlivé třídy + spojovací lávka mezi pavilony).
Děkujeme.

Mateřská škola, Orlová

2.2.2023

***

Dobrý den,
ráda bych Vás prosila o kontrolu oken v panelákovém 3+1 bytě (6 okeních křídel, 1 ks balkónové dveře) a případně o cenovou kalkulaci na jejich seřízení.
Děkuji! S pozdravem,
A. H., Olomouc

17.3.2023

***

Dobrý den máme vypadlé okno a nemůžeme jo zavřít. Nevím co mám dělat a můžete přijet co nejdřív. Dnes nebo zítra děkuji

L. F., Ostrava

15. 12. 2022

*** 


Dobrý den, máme okna od firmy Drutex, 3-skla, kování Maco. Rok výroby 2021, dům po rekonstrukci. Francouzským oknem a minimálně jedním oknem v pokoji mi silně táhne, i když změním přítlak. Potřeboval bych daná okna seřídit, případně zkontrolovat. Děkuji

P. H., Přerov

2.12.2022

***

Dobry den potřeboval bych vyměnit těsnění v oknech.

P. M., Přáslavice

27.11.2022

***

Dobrý den máme vytrženou kliku na balkonových dveřích.

L.O., Olomouc

14.11.2022

***

Dobrý den,
potřebujeme prosím kontrolu oken v našem panelákovém 3+1 bytě a cenovou kalkulaci na jejich seřízení na zimní režim.
Děkuji!
P.M., Olomouc

***

Dobrý den. Chtěl bych seštelovat okna, promazat a co by bylo potřeba dle stavu. Jedno okno nedovírá pravý horní roh, je tam mezera. Asi tam bude ulomeny něco z kování. Díky s pozdravem

P.J., Slatinice

10.10.2022

***

Dobrý den
ráda bych si objednala seřízení a opravení plastových oken v našem bytě.

J.J., Přerov

4.10.2022

***

Dobrý den.
Obracím se na Vás ohledně seřízení plastových oken (montáž 2011) a opravy žaluzií (nefunkční úchytky na korálky a přetržený fixační silon). Jedná se o rodinný dům.
Děkuji.

K.Š., Bělkovice

14.9.2022

***

Dobrý den, potřebovala bych zajistit opravu plastového okna - nefunguje otevírání/zavírání.

M.O., Olomouc

7.9.2022

***

4.8.2022

Dobrý den,
Po letech by si naše plastová okna zasloužila odborný servis, zároveň uvažujeme o sítích proti hmyzu, proto bych se ráda poradila o možnostech. Děkuji předem.

L. K., Frýdlant nad Ostravicí

***

3.8.2022

Mám problém se zavíráním dveří (francouzské dveře).
Zároveň bych chtěl pořídit klimatizaci (multisplit...) do 3 místnosti v patře RD.

A. O., Lomnice nad Lužnicí

***

10.6.2022

Dobrý den, nefunguje zavírání (klika) u okna, je tedy otevřená ventilačka nebo mikro větrání, tudíž okno ani nejde naplno otevřít sni zcela zavřít. Děkuji za odpověď

P. V. Ostrava

***

8.6.2022

Dobrý den,hledám pro naše BD firmu, která by na začátku října t. r. provedla v našem panelovém domě (98 bytů) servisní prohlídku a následnou případnou opravu plastových oken a balkonových dveří. V domě máme 225 ks třídílných oken, 52 ks jednodílných oken, 52 ks balkonových dveří a 17 ks sklepních okének. Okna od společnosti VEKRA byla osazena v roce 2005.

L.H., Praha 10

***

22.5.2022

 Dobrý den,

měla bych zájem o servis oken. Nevím o jakou značku oken se bohužel jedná, jelikož okna dělal předchozí majitel bytu. V rámci servisu oken bych měla zájem o přetěsnění rámů i křídel, výměnu všech krytek a celkové seřízení. Jedná se o 5 dvoukřídlých oken a jedny balkonové dveře.

M. V. Odry

***

16.4.2022

Dobrý den, jedná se mi především o opravu plastových balkonových dveří. Podařilo se mi ohnout horní pant s kováním a vylomit spodní závěs. Díky za zpětnou vazbu.

T. R., Starý Bohumín

***

15.4.2022

 Dobrý den, potřeboval bych opravit a seřídit balkónové plastové dveře, nelze je úplně dovřít, zůstane vždy otevřený ventilační otvor. Možná bude nutné vyměnit kování.

Prosím o kontakt a domluvu termínu opravy v Ostravě Svinově.

H. L., Ostrava

***

31. 3. 2022

Dobrý den - potřebujeme opravit otvírání - klika na eurookně okně děkuji

T. R., Terlicko  

*** 

30. 01. 2022

Dobrý den, bylo by prosím možné objednat u vás na duben - květen 2022 seřízení a utěsnění plastových oken pro byt v panelovém domě 3+1 v Olomouci (8x plastové okno různých rozměrů, 1x balkonové dveře), výměnu okenních žaluzií a sítí min. u 2 oken, vyhotovení síťových dveří k balkonovým dveřím a těsnění pro mobilní klimatizaci do 2 oken?

T.V., Olomouc

***

13. 12. 2021

Dobrý den,
prosím potřeboval bych seřídit a opravit těsnění u pastových oken a dveří na balkon.
Děkuji

J.F., Dobrá  

***

12. 12. 2021

Dobrý den. Poptávám pozáruční servis plastových oken. Jedná se o 5 okenních tabulí kdy 4 ks tvoří tzv. dvojokna a jedna je jednoduché okno.

L.K., Štěpánovice 

***

05. 12. 2021

Dobrý den, prosím o prohlídku a kalkulaci seřízení a servisu oken a dveří na balkón v bytě. Tvoří se na nich kondenzace a profukuje. Jedno okno drhne při používání v létě. Děkuji.

D.K., Ostrava 

***

30.11.2021

Dobrý den, potřeboval bych seřídit, opravit těsnění u oken, francouzského okna (profukují). U dveří na balkón drhne klika, chtělo by to taky seřídit.
Děkuji

J.J., Bílovec

***

29. 11. 2021

Dobrý den,
doma nás trápí každodenní rosení oken ve všech místnostech a v těchto dnech je to nejhorší. Pod okny na parapetu se tvoří loužičky ze stékající vody. Předem děkuji za kontaktování.

M.K., Ostrava   

***

24. 10. 2021

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o servis všech dřevěných oken v rodinném domku. U balkónových dveří drhne klika a u jednoho okna pravděpodobně bude třeba výměnit rohového kování (asi Maco). Děkuji. S pozdravem.

J. Z., Václavovice

***

24. 10. 2021

Dobrý den,
s nastávající zimou jsem si uvědomil zase problém, na který jsem přes léto zapomněl..
Máme bohužel v dětském pokoji chladno a jako hlavní příčinu vidím špatné těsnění oken a tak bych rád poptal jeho výměnu v nejkratším možném termínu..
Děkuji za odpověď :-)

L. P.

* * *

22. 10. 2021

Dobrý den, potřebovala bych opravit dveře, které vedou na terasu. Jsou to plastová. Upadává tam jeden zobáček a dveře nejdou zavřít. Popřípadě seřídit i další. Děkuji

R. H.

* * *

18. 10. 2021

Dobrý den, u obou plastových oken nejde klika posunout úplně dolů a tím pádem netěsní.

J. M.

* * *

7. 10. 2021

Servis oken bytu 2+1 (3 místnosti) v centru Ostravy po rekonstrukci domu - výměna těsnění oken + seřízení. Předběžná kalkulace ceny.

A. B.

* * *

7. 10. 2021

Dobrý den. Potřeboval bych seřídit 7 ks oken-výrobce Decplast+1 ks balkonové dveře-Decplast+1 ks vchodové dveře. Děkuji za nabídku. S pozdravem

J. T.

* * *

4. 10. 2021

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kolik by přibližně vyšlo seřízení balkónových dveří. Asi se jedná o základní servis. Plus asi cesta z Ostravy do Frýdku-Místku.

Děkuji za odpověď

P. Š.

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde